1971 Gümüşhane de Doğdu. İlk, orta, Lise ve Üniversite Tahsilini Ankarada Yaptı. Hacettepe Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü Mezunu.Kariyerine, sırası İle Aldiana Paradise Aparthotel, Hotel Turquoise, İberotel Palm Garden, Kumköy Beach Resort ve Halen Royal Dragon Hotel de Yiyecek İçecek müdürü olarak devam etmekte.
 

Otelcilik Yiyecek İçecek Eğitim Platformu

 

Hoşgeldiniz

Yeni dizaynımızla yine birlikteyiz. Konuşulacak, paylaşacak bir çok şey var elbette. Kozamızı yırtarak yepyeni bir oluşum yaratmak istiyoruz. Yeni sitemizde indirebileceğiniz sunumlar, yazılar, filmler ve daha bir çoğu parmaklarınızın ucunda olacak.

İşletmelerin temel servetini insan kaynağının oluşturduğuna ve kurumların başarısının insana dayandığına inanıyoruz. Çalışma ve uygulamalarımızı da bu yaklaşımı temel alarak başarıyı kolayca yakalayabiliyoruz.

Eğitim ve Danışmanlık alanında size uygun yerel çözümleri global bilgi birikimi ile sunuyoruz.

Eğitim ve danışmanlık alanında, paha biçilmez bir değere sahip bilgi ile hareket edilir. Bu bilgi, ancak uygulamaya dönüştürüldüğü, sonuç ürettiği ve güncel olduğu müddetçe değerlidir. FOODBEV olarak yola çıktığımız andan itibaren, bilgiyi bu kapsamda ele aldık ve uluslararası kaynaklar ve eğitimlerle kendimizi beslemenin yanı sıra bu bilgileri sektör detayında yerelleştirerek kullanmayı hedefledik.

Katma değer yaratacak bilgiyi sizlerle paylaşırken, kurumlar ve hatta ekipler arasındaki farklılıkları dikkate alarak, eğitim içerikleri ve danışmanlık hizmeti adımlarımızı sizlerle beraber oluşturuyor, hedeflerinize ulaşmanızda rolümüzün bilincinde hareket ediyoruz.

Amacımız; eğitim ve danışmanlık faaliyetlerini, firmaları hedeflerine ulaştıracak şekilde tasarlamak ve sunmak, dolayısıyla eğitimleri yatırım haline dönüştürmek. Yaşam boyu devam edecek olan gelişim sürecini daha zevkli bir hale getirmek, eğitimdeki yaratıcılığımız ve birey ve kurumlarda gözettiğimiz farklılıklar ise bizim ayrıcalıklarımızdır.
Create your own banner at mybannermaker.com!
Create your own banner at mybannermaker.com!
Eğitim Videoları : A la Carte Servis
Resort Academy - Pazar, 18 Ocak 2009
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one