1971 Gümüşhane de Doğdu. İlk, orta, Lise ve Üniversite Tahsilini Ankarada Yaptı. Hacettepe Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü Mezunu.Kariyerine, sırası İle Aldiana Paradise Aparthotel, Hotel Turquoise, İberotel Palm Garden, Kumköy Beach Resort ve Halen Royal Dragon Hotel de Yiyecek İçecek müdürü olarak devam etmekte.
 

Otelcilik Yiyecek İçecek Eğitim Platformu

 

Foodbev

Turizm sektöründe Yiyecek İçecek Müdürü Zeki ÇELİK, sektörel bilgi ve deneyimini, birikimleri ile birleştirerek ‘’ Foodbev Otelcilik Gastronomi Eğitim Platformu’’ web sitesini hazırlamıştır.
İlgili web sitesi incelendiğinde, Yiyecek içecek hizmetlerinde yer alan ve ilgili literatürdeki yeni gelişmelerin de dikkate alındığı ve sektörün bu alandaki ihtiyaçlarına yanıt verici nitelikte olduğu görülmektedir. Foodbev Otelcilik Yiyecek İçecek Danışmanlık Hizmetleri Turizm sektörüne uzun yıllardır gerek yatırım, gerek eğitim, gerekse istihdam olarak katkı yapmakta ve bu sektörlere ilgisini artırarak sürdürmektedir. Bundan dolayı, Foodbev çalışanlarının bu alanlarda ortaya koyduğu çalışmalar, bizleri daha da memnun etmektedir.
Türkiye açısından heyecan verici bir gelişme ve büyüme gösteren Turizm Endüstrisinin, önemli bir parçasını oluşturan Yiyecek ve İçecek Sektörüne yönelik olarak hazırlanan bu titiz çalışma, gerek yönetim çevrelere, gerekse bu alanda faaliyet gösteren işletmelere faydalı olabilecek nitelik taşımaktadır. Sn. Zeki Çelik’ i bu özenli ve yararlı çalışmalarından dolayı kutluyor, bu alandaki başarılarının devamını diliyoruz.
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one